Zajęcia muzyczne dla dzieci KATOWICE

Zajęcia muzyczne dla dzieci. Po latach odkrywania tego, co w edukacji muzycznej najlepsze dla naszego rozwoju, doszłam do wniosku, że to, czym chcę się z Wami dzielić to radość ze wspólnego muzykowania.

  • Maluszkowe Muzykowanie – zajęcia od 6 ms – 2 latka +

Terminy zajęć i ich dostępność sprawdzisz poniżej. Możesz również zarezerwować sobie miejsce.

Nasze zajęcia muzyczne dla dzieci to jakościowy czas pełen radosnego doświadczania.

Na zajęciach przede wszystkim JESTEŚMY w uważności, słuchamy, doświadczamy. Gramy na malutkich instrumentach i dużych też. Bujamy się, słuchamy śpiewu, ukulele, pianina, oglądamy, próbujemy, a w dodatku korzystamy z akcesoriów, instrumentów i wszystkiego co możliwe! 

Zajęcia muzyczne Katowice – podejście poparte wiedzą i doświadczeniem.

Zajęcia opierają się na nowoczesnym podejściu do edukacji muzycznej – uwzględniając możliwości rozwojowe i osobowość każdego malucha. Korzystamy przede wszystkim z własnego głosu, bo śpiew jest nam najbliższy, najbardziej trafia do dzieci, nawet tych w brzuszku! Ukulele często akompaniuje mi w piosenkach. Zajęcia mają swobodną atmosferę i są otwarte na to, że dzieci będą nieraz chciały dotknąć, spróbować, zobaczyć z bliska wszystkie instrumenty. Mamy też moc instrumentów do małych łapek, z których korzystamy na każdych zajęciach oraz zawsze coś ekstra! Czasem flet, czasem saksofon, skrzypce albo ciekawe dzwonki; w efekcie dziecko jest pochłonięte nowymi doświadczeniami.

Na zajęciach będziemy wspierać uzdolnienia muzyczne, z którymi rodzi się każde dziecko.

Forma zajęć to 30 min. aktywnego muzykowania (śpiew, ukulele, instrumenty akcesoria) i 30 min. swobodnej zabawy przy akompaniamencie wartościowej muzyki, lub pianina na żywo. Podczas czasu swobodnej zabawy, można usiąść z maluchem obok mnie na poeksperymentowanie z pianinem.

Rodzinna atmosfera

Do Waszej dyspozycji jest kawa, herbata, kocyk, rozmowa, czujcie się jak u siebie! Chcemy zadbać o każdego, kto przekracza drzwi do naszego świata dźwięków. Bo muzyka, to nie tylko umiejętności, to także wrażliwość i zachwyt.

Polecam !

Maja Rączka – artystka, edukatorka, prowadząca „Muzykuj”, czyli muzyczną przestrzeń rozwoju dla dzieci i dorosłych, fanka empatii w relacjach i wspierania dzieci w ich naturalnym procesie rozwoju.

798-663-821

Raciborska 16 Katowice

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Facebook