Nauka gry na gitarze Katowice w Muzykuj

Nauka gry na gitarze Katowice – o naszych zajęciach:

Elektryczna, akustyczna czy klasyczna? Ukulele? A może taka znaleziona na strychu u dziadka? Rock, jazz, blues, folk, klasyka? Heavy metal? Proszę bardzo! Nasi nauczyciele oprócz tego, że pomogą Ci nauczyć się wybranego gatunku muzycznego, równie dobrze doradzą Ci w sprawach sprzętowych. Dowiesz się czego potrzebujesz do nauki gry na tym wielozadaniowym instrumencie, jak założyć struny, nastroić gitarę i jak w ogóle zacząć grać.

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, raz w tygodniu, w godzinach uzgodnionych z nauczycielem. Istnieje również możliwość nagrania przygotowanych utworów czy zarejestrowania po prostu swoich postępów w naszym studio po ustaleniu terminu. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych. Nasz najstarszy uczeń miał z przodu cyfrę 8… to tylko mówi, że nigdy nie jest za późno na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. A jeśli jesteś rodzicem i dowozisz dziecko do nas – rozgość się, schroń przed deszczem czy słońcem, zrób sobie kawki, poczytaj coś 🙂 Niech to będzie też chwila dla Ciebie.

Kilka słów o zajęciach … nauka gry na gitarze – Katowice.

Prowadzimy zajęcia jakimi jest nauka gry na gitarze dla każdej grupy wiekowej i każdego stopnia zaawansowania. Mieliśmy możliwość uczyć osoby z przedziały 5-75 lat. Na naszych zajęciach nauczysz się płynnego wykorzystania stylu który Ciebie najbardziej interesuje, najpopularniejszych coverów. Nie będzie Ci straszne zaakompaniowanie utworu przy ognisku. Będziesz potrafił świadomie wykorzystać środki zawarte w utworze. W ramach naszych zajęć przede wszystkim nauczysz się:
– posługiwać się własnym ulubionym stylem muzycznym,
– grać utwory ulubionych wykonawców,
– posługiwać wieloma środkami artykulacyjnymi – legato, staccato, bending, tapping, wibrato, tremolo, hammer on, pull of itp.
– wykorzystywać środki improwizacyjne – zagrać solówkę z Twoim gitarowym idolem,
– wykorzystywać słuch i śpiew jako pomocniczy środek przy Tworzeniu własnej muzyki,

Nauka gry na gitarze (Katowice) nie musi być nudna i trudna! Udostępniamy wszelkie pomoce naukowe takie jak workshopy, książki, nagrania, ćwiczenia. Posiadamy wiele różnych gitar więc jest możliwość abyś na zajęciach korzystał z naszych instrumentów. Udzielamy również konsultacji, przygotowań do egzaminów wstępnych. Postęp czyli słyszalne efekty nauki, będziesz mógł ocenić sam poprzez nagrania, które możemy realizować podczas zajęć.

I uwaga, tego jeszcze nie było!

Z ogromną radością polecamy Ci ręcznie projektowane i robione, naprawdę dobrej jakości paski do gitary, które tworzy jeden z naszych uczniów – Dawid razem z Patrycją. Zerknijcie TUTAJ.

Skontaktuj się z nami!