Nauka gry na skrzypcach Katowice

Nauka gry na skrzypcach Katowice to nowa przygoda w Muzykuj.

Wyobraźcie sobie, że cztery struny i smyczek to nie wszystko. Tak, być może wiecie, a może wcale nie, że skrzypce mają także duszę… dosłownie! Jeśli chcecie poznać ten pięknie brzmiący instrument oraz dowiedzieć się co nieco o smyczkach zapraszamy Was na lekcje gry na skrzypcach w Katowicach. W związku z tym, że otwierają nam się nowe możliwości, na pewno będziemy starali się współpracować z naszymi pianistami, bo na zajęciach ważną dla nas kwestią jest radość ze wspólnego muzykowania. Na zajęcia skrzypiec zapraszamy dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych. Istnieje u nas możliwość wypożyczenia dziecięcych skrzypiec (tzw. „połówki” i 3/4).

Nauka gry na skrzypcach Katowice – Muzykuj Katowice

Lekcje gry na skrzypcach są prowadzone przez Julię Kopacką. A Julia mówi o swoich zajęciach tak: ” W nauczaniu koncentruję się na indywidualnym podejściu do ucznia. Na zrozumieniu jego emocji, osobowości i charakteru, a następnie dobraniu odpowiedniej metody” W swoim bogatym doświadczeniu inspiruje się i korzysta z różnych technik, m.in. Metody Języka Ojczystego autorstwa japońskiego skrzypka i pedagoga – Shinichi Suzuki. Nauka gry na skrzypcach może stać się czerpaniem radości z doskonalenia swoich umiejętności. A to sprawia, że mamy większą chęć do grania.

Chcielibyśmy przedstawić Wam skrzypce i ich możliwości brzmieniowe, pobudzić kreatywność i natchnąć do samodzielnego odkrywania i eksperymentowania z muzyką. Zależy nam także na tym, by uczeń czuł się komfortowo podczas zajęć, dlatego dbamy o miłą i przytulną atmosferę. Dzięki temu każdy, mały i duży, wyniesie jak najwięcej z lekcji. Serdecznie zapraszamy wszystkich do – nowej u nas –  klasy skrzypiec!

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami!