Nauka śpiewu Katowice w Muzykuj

Śpiewać każdy może… Co można więcej dodać. Nasz głos to najbardziej bezpośredni instrument muzyczny. Śpiewanie ma działanie wręcz terapeutyczne. Ale jak pracować bezpiecznie z własnym głosem? U nas z najwyższą troską o struny głosowe dobieramy odpowiednie ćwiczenia, ale przede wszystkim trenujemy na piosenkach, które Ty zaproponujesz! Nauka śpiewu Katowice – o zajęciach:

Pracujemy przede wszystkim z akompaniamentem na żywo, realizowanym przez nauczyciela, korzystamy z dobrodziejstw internetu, słuchamy, uczymy, tworzymy, kontrolujemy czy aby wszystko przebiega bezpiecznie. Pracujemy z oddechem, bo wbrew pozorom, ta naturalna czynność przy śpiewaniu wymaga odrobinę praktyki. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, raz w tygodniu, w godzinach uzgodnionych z nauczycielem. Istnieje również możliwość nagrania przygotowanych utworów czy zarejestrowania po prostu swoich postępów w naszym studio po ustaleniu terminu. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

A czy mogę śpiewać i do tego sobie podegrać? Oczywiście!

Akompaniament – czyli coś, co powoduje, że nie śpiewamy na sucho lub z podkładem, coś co sprawia, że muzyka naprawdę żyje. Akompaniament – czyli to, że sama (sam) sobie możesz podegrać na pianinie i sama (sam) do tego śpiewasz. Uważamy, że to jedna z najbardziej satysfakcjonujących form muzykowania. A nuż zaczniesz tworzyć swoje własne piosenki? Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, raz w tygodniu, w godzinach uzgodnionych z nauczycielem. Istnieje również możliwość nagrania przygotowanych utworów czy zarejestrowania po prostu swoich postępów w naszym studio po ustaleniu terminu.

Nauka śpiewu – Katowice

Nauka śpiewu to przede wszystkim poznawanie i nabieranie świadomości swojego głosu, nauka właściwego oddychania oraz zdrowej techniki wokalnej. To z pewnością rozwijanie wrażliwości muzycznej oraz rozbudzanie kreatywności poprzez interpretację tekstów piosenek i improwizacje wokalne. To praca z samym sobą: oswajaniem stresu, zrozumieniem swoich emocji, a przede wszystkim rozwój.

Skontaktuj się z nami!