Nauka gry na pianinie Katowice w Muzykuj

Nauka gry na pianinie Katowice – tu poczytasz o naszych zajęciach.

Pianino jest chyba jednym z najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o naukę gry na instrumentach. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, dla młodzieży oraz dorosłych i seniorów. Być może zawsze chciałaś, chciałeś, spróbować gry na pianinie? Lub poznać trochę literatury klasycznej czy filmowej? sprawdzić czy to coś dla Ciebie? Jesteśmy ciekawi jaki rodzaj muzyki Cię interesuje, co chcesz grać, mamy również mnóstwo swoich propozycji. Lekcje odbywają się w trybie indywidualnym, raz w tygodniu, w godzinach uzgodnionych z nauczycielem. Istnieje również możliwość nagrania przygotowanych utworów czy zarejestrowania swoich postępów w naszym studio po ustaleniu terminu. A jeśli jesteś rodzicem i dowozisz dziecko do nas – rozgość się, schroń przed deszczem czy słońcem, zrób sobie kawki, poczytaj coś 🙂 Niech to będzie też chwila dla Ciebie.

A nauka gry na pianinie to … odkrywanie.

To podążanie za ciekawością, bo jeśli się nudzę, to nie za wiele się nauczę. A jeśli coś mnie interesuje, to czuję jak rozwijam skrzydła i mam coraz to więcej pomysłów na to, jak wyrazić siebie!

Nauka gry na pianinie (Katowice) – nasze zajęcia skupiają się na indywidualnym podejściu. Ale zapytacie – co to oznacza? Czym jest „indywidualne podejście”? W naszym rozumieniu to podążanie za potrzebami ucznia i odpowiadaniem na nie. To sprawdzanie, czy coś uczniowi służy, czy wręcz przeciwnie. To dobieranie takich muzycznych aktywności, przy których oczy błyszczą się z zaciekawienia.

A my jesteśmy tak samo ciekawi Ciebie i twojej historii, tego, jakie masz zainteresowania i w którym muzycznym kierunku chcesz iść. Chętnie poprowadzimy Cię przez te muzyczne aspekty, które chcesz poznać i pokażemy, gdzie jeszcze są nieznane, ciekawe rzeczy. Muzyka ma tak wiele do zaoferowania!

Skontaktuj się z nami 🙂

Lub napisz wiadomość do nas na Facebook’u