Studio nagrań BARDZO!

BARDZO! serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszej pomocy przy nagrywaniu piosenki! Może cover? Może Twoje autorstwo? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Śpiewasz lub Grasz? Chciałabyś/chciałbyś mieć materiał na YouTube albo social media? W naszym studio nagrań zrealizujemy Twoje marzenie. Nie tylko audio ale również video. A może martwisz się o podkład? Dodatkowo możemy stworzyć go dla Ciebie. Nie czujesz się pewnie? Podpowiemy Ci kilka rzeczy, więc wszystko będzie dobrze grało. A może chcesz komuś zrobić ciekawy prezent? Mamy również bony podarunkowe 🙂 !!!

W naszym małym studio nagrań jest BARDZO! swobodna atmosfera, dużo śmiechu i profesjonalna opieka nad Twoim przyszłym dziełem. Zakres naszych działań:

  • realizacja nagrania do podkładu, który już masz + postprodukcja (czyli łączymy to co zaśpiewasz z podkładem i dopracowujemy brzmienie ostateczne)
  • nagranie video
  • wyprodukowanie podkładu do piosenki (z wykorzystaniem instrumentów jakich sobie zażyczysz)
  • skomponowanie muzyki do Twojego autorskiego tekstu
  • przygotowanie wokalne do pracy w studio (praca z oddechem, stresem, metronomem, mikrofonem)

Jak wygląda praca w studio nagrań Muzykuj? BARDZO!

Jeżeli jesteś wokalistką/wokalistą i chcesz nagrać piosenkę mamy takie możliwości: przychodzisz z własnym podkładem lub to my nagrywamy podkład dla Ciebie. NIE OGRANICZA CIĘ CZAS! wiemy, że nagrywanie materiału audio to duże wyzwanie! A jeszcze większe, gdy oprócz dźwięku chcesz nagrać video. Zapewniamy spokojną pracę, profesjonalne porady i elastyczność terminów. Powiemy Ci również jak przygotować się do sesji nagraniowej, żeby było to dla Ciebie jak najlepszym doświadczeniem.

Jeśli chcesz nagrać utwór na jakimkolwiek instrumencie, po prostu przynieś go ze sobą, a my już zajmiemy się resztą.

Być może oprócz nagrywania interesuje Cię również nauka gry na instrumentach? Gra na gitarze lub gra na pianinie czy też śpiew? W ramach zajęć nasi uczestnicy często korzystają z naszego studio nagrań, ponieważ wiemy, że to budujące (nawet jeśli trudne) doświadczenie: posłuchać samego siebie. Wniosków, które sam wyciągniesz nie podpowie Ci żaden nauczyciel, a będą pochodziły wprost z Twojego serca, bo to Ty wiesz najlepiej jak chcesz brzmieć. Nawet jeśli wydaje Ci się, że jeszcze się na tym nie znasz. Pomożemy Ci to wydobyć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz jakie ładne bony podarunkowe zrobiła dla nas Karolina z Błękitny Kamerlik.

Nasz kanał na Youtube

Skontaktuj się z nami!